infoRMACE

NIGHT ORIENTEERING TOUR

Lokalita: Tábor, Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí a případně okolí

Seriál veřejně přístupných nočních (za tmy) závodů (tréninků) orientačního běhu v Táboře, Sezimově Ústí, Plané nad Lužnicí a okolí , které všem umožní zaběhat si s mapou.


Jednotlivé závody (tréninky) se konají v termínech a místech uvedených v Termínovce.

Shromaždiště obvykle nebývá vůbec kryté a za odložené věci si ručí každý účastník sám.

Jedná se o závody (tréninky) kdy se na kontrolách nerazí (neoznačuje se průchod). Jsou použity tzv "dotykové kontroly", kde se stačí dotknout reflexního bodu (na trati nejsou žádná jiná označení a ani lampiony). Ale i přesto můhou být v některém závodu použity elektronické čipy a elektronické kontroly.

Když jsou v závodě pouze tzv "dotykové kontroly", kontrola ražení tedy neprobíhá, spoléhá se na fair-play. (Když kdokoli zjistí, že v terénu chybí rexlexní dotyková kontrola, nahlásí se to pořadateli.)


V cíli pořadatel změří čas těm závodníkům, kteří o to projeví zájem před startem, a zároveň kteří stihnou limit. Ostatní mohou svůj čas přadateli dodatečně nahlásit.

Termíny a informace o jednotlivýcch závodech postupně přibývají do termínovky.

Přihlašuje se přes přihlašovací formulář NIGHT ORIENTEERING TOUR.

Platba startovného probíhá v místě konání závodu (tréninku).


Tyto závody (tréninky) nebývají tak mapově náročné, jako při klasických nočních závodech. Každý má možnost si vybrat způsob absolvování tratě podle svého uvážení a schopností.

Nejedná se o žádnou bojovku! Přesto se mohou závodů (tréninků) účastnit i začátečníci, jen se nesmějí divit, když na ně po doběhu po limitu už nikdo nebude čekat.

Sportu zdar, a nočnímu orientačnímu běhu zdar, zdar, zdar.

night.vebr-sport.cz